Naš tim

Upoznajte stručni kadar naše škole

Ines Bušnja Sorić

Biologija, kemija

*

ines.busnja@skole.hr

Ana Čelik

Latinski jezik

*

ana.celik@skole.hr

Sanda Golub

Matematika

*

sanda.golub@skole.hr

Mateja Grabar

Biologija

*

mateja.grabar@skole.hr

Maja Hren

Njemački jezik

*

maja.hren1@skole.hr

Vlasta Juričinec

Francuski jezik

"Parlons francais ensemble et rencontrons la culture francaise."

vlasta.juricinec@skole.hr

Ana Knez

Psihologija

"Prava je tajna sreće u tome da mnogo zahtijevamo od sebe, a malo od drugih."

ana.grabant@skole.hr

Jasmin Kokotec

Geografija

*

jasmin.kokotec@skole.hr

Aleksandra Kos

Matematika

*

aleksandra.njegovan@skole.hr

Maja Križanec Cvitković

Vjeronauk

*

maja.krizanec@skole.hr

Ivana Kuča

Kemija

*

ivana.kuca@skole.hr

Marija Lacković Kostelac

Informatika, matematika

*

marija.kostelac@skole.hr

Rajko Lončarić

Glazbena umjetnost

"Glazba je društveni čin komunikacije među ljudima, gesta prijateljstva i način izražavanja."

rajko.loncaric@skole.hr

Marija Oto Sačer

Hrvatski jezik

"Cilj je nastave da učenici zavole svoj materinji jezik te da se osposobe za svakodnevnu jezičnu komunikaciju koja im omogućuje ovladavanje sadržajima svih nastavnih predmeta i uključivanje u cjeloživotno učenje."

marija.oto@skole.hr

Petra Petrinjak

Engleski jezik

"Spelling is important, but as lnog as the fsirt and lsat lteter are in the smae palce you can slitl read tihs."

petra.koranic@skole.hr

Sunčica Podoreški

Hrvatski jezik

*

suncica.podoreski@skole.hr

Edi Radan

Likovna umjetnost

*

edi.radan@skole.hr

Toni Slunjski

Fizika

"Učenje fizike je izazov, ali i zadovoljstvo jer se fizika bavi otkrivanjem fundamentalnih tajni prirode. Alati svakog fizičara su matematičke formule i otkrića prethodnika, a cilj je, naravno, shvatiti kako priroda funkcionira."

toni.slunjski@skole.hr

Roko Sorić

Tjelesna i zdrastvena kultura

"Ako se nađeš ispred zida, nemoj se ni slučajno okrenuti i odustati. Razmisli kako se popeti na zid, zaobići ga ili proći kroz njega."

roko.soric@skole.hr

Nikola Švenda

Sociologija, politika i gospodarstvo

*

nikola.svenda@skole.hr

Ivana Švogor Kovačić

Povijest, filozorija, logika, etika

"Povijest je svjedokinja vremena, svjetlo istine, život uspomene, učiteljica života, objaviteljica starih vremena."

ivana.svogor-kovacic@skole.hr