logo_PPG_m

Frana Supila 22

42000 Varaždin

+385 42 200 334

Telefon

+385 98 1384 371

Tajništvo

+385 98 725 169

Mobitel

NAŠ TIM

Upoznajte stručni kadar naše škole!

Martina Pažur, ravnateljica

"Nobody who ever gave his best regretted it." - George Halas

email: martina.pazur1@gmail.com

Valerija Ambruš, administratorica

*

email: valerija.ambrus1@skole.hr

Ivona Canjuga, nastavnica latinskog jezika

*

email: ivona.canjuga@gmail.com

Barbara Frntić, koordinatorica za EU projekte i nastavnica likovne umjetnosti

"Upoznajući druge narode i kulture, upoznajemo sebe"

email: bfrntic@gmail.com

Dora Jovanovska, nastavnica informatike

“Computers themselves, and software yet to be developed, will revolutionize the way we learn.” - Steve Jobs

email: dora.jovanovska@skole.hr

Sanda Golub, nastavnica matematike

*

email: sanda.golub@skole.hr



Ivo Jurleta, voditelj nastave

*

email: ivo_jurleta@hotmail.com

Maja Hren, nastavnica njemačkog jezika

*

email: maja.hren1@skole.hr



Jasmin Kokotec, nastavnik geografije

"Pitanje je gdje i kada? Na pravom mjestu u pravo vrijeme!!"

email: jasmin.kokotec@skole.hr

Maja Križanec Cvitković, nastavnica vjeronauka

"Činimo male stvari iz ljubavi prema drugima da bismo postali veliki."

email: maja.krizanec@skole.hr

Lana Lahovsky, stručna suradnica / psihologinja

*

email: lana.lahovsky@gmail.com

Ivana Kuča, nastavnica kemije

"Ničega se ne treba bojati već treba razumjeti. Vrijeme je da počnemo više shvaćati kako bi se što manje bojali. " - Marie Curie (1867.-1934.)

email: ivana.kuca@skole.hr

Vid Novak Kralj, nastavnik glazbene umjetnosti

"Glazba je društveni čin komunikacije među ljudima, gesta prijateljstva i način izražavanja."

email: vid.novak-kralj@skole.hr

Marija Lacković Kostelac, nastavnica informatike i matematike

*

email: marija.kostelac@skole.hr

Neda Njegač, nastavnica govorništva

*

email: njegac.neda@gmail.com

Marija Oto, nastavnica hrvatskog jezika

"Cilj je nastave da učenici zavole svoj materinji jezik te da se osposobe za svakodnevnu jezičnu komunikaciju koja im omogućuje ovladavanje sadržajima svih nastavnih predmeta i uključivanje u cjeloživotno učenje."


email: marija.oto@skole.hr

Roman Petak, nastavnik tjelesne i zdravstvene kulture

*

email: roman.petak@me.com

Marko Pavlović, nastavnik biologije i kemije

*

email:marko.pavlovic5@skole.hr





Tamara Rešetar, nastavnica hrvatskog jezika

*

email: tresetar6@gmail.com

Sanja Perić, tajnica

*

email: sanja.ostovic@gmail.com






Ivančica Sklepić, nastavnica sociologije te politike i gospodarstva

*

email: ivancica.sklepic@gmail.com

Lucija Sokolić, nastavnica fizike

*

email: lucija.sokolic1@gmail.com

Karla Šemiga, nastavnica engleskog i španjolskog jezika

"With languages, you are at home anywhere." - Edmund de Waal

email: karla.semiga@skole.hr

Ivana Švogor Kovačić, nastavnica povijesti, filozofije, logike i etike

"U pozitivnom okruženju, uz toleranciju i razumijevanje, učimo upoznavati sebe i postajemo bolji..."

email: ivana.svogor-kovacic@skole.hr

Skip to content