logo_PPG_m

Frana Supila 22

42000 Varaždin

+385 42 200 334

Telefon

tajnistvo@privatna.net

Tajništvo

+385 98 725 169

Mobitel

NAŠ TIM

Naši ljudi su naš brend!

Martina Pažur, ravnateljica

"Nobody who ever gave his best regretted it." - George Halas

e-adresa: martina.pazur1@gmail.com

Barbara Frntić, koordinatorica za EU projekte i nastavnica likovne umjetnosti

"Upoznajući druge narode i kulture, upoznajemo sebe"

e-adresa: bfrntic@gmail.com

Sanda Golub, nastavnica matematike

*

e-adresa: sanda.golub@skole.hr



Dora Jovanovska, nastavnica informatike

“Computers themselves, and software yet to be developed, will revolutionize the way we learn.” - Steve Jobs

e-adresa: dora.jovanovska@skole.hr

Ivo Jurleta, voditelj nastave

*

e-adresa: ivo.jurleta@gmail.com

Jasmin Kokotec, nastavnik geografije

"Pitanje je gdje i kada? Na pravom mjestu u pravo vrijeme!!"

e-adresa: jasmin.kokotec@skole.hr

Vid Kralj Novak, nastavnik glazbene umjetnosti

"Glazba je društveni čin komunikacije među ljudima, gesta prijateljstva i način izražavanja."

e-adresa: vid.novak-kralj@skole.hr

Marija Lacković Kostelac, nastavnica informatike i matematike

*
e-adresa: marija.kostelac@skole.hr

Marija Oto, nastavnica hrvatskog jezika

"Cilj je nastave da učenici zavole svoj materinji jezik te da se osposobe za svakodnevnu jezičnu komunikaciju koja im omogućuje ovladavanje sadržajima svih nastavnih predmeta i uključivanje u cjeloživotno učenje."


e-adresa: marija.oto@skole.hr

Maja Križanec Cvitković, nastavnica vjeronauka

"Činimo male stvari iz ljubavi prema drugima da bismo postali veliki."

e-adresa: maja.krizanec@skole.hr

Lana Levkuš, stručna suradnica / psihologinja

*

e-adresa: lana.lahovsky@gmail.com

Marko Pavlović, nastavnik biologije i kemije

*

e-adresa: marko.pavlovic5@skole.hr

Ivana Kuča, nastavnica kemije

"Ničega se ne treba bojati već treba razumjeti. Vrijeme je da počnemo više shvaćati kako bi se što manje bojali. " - Marie Curie (1867.-1934.)

e-adresa: ivana.kuca@skole.hr

Neda Njegač, nastavnica govorništva

*

e-adresa: njegac.neda@gmail.com

Sanja Perić, tajnica

*

e-adresa: sanja.ostovic@gmail.com


Lucija Sokolić, nastavnica fizike

*

e-adresa: lucija.sokolic1@gmail.com

Ivana Švogor Kovačić, nastavnica povijesti, filozofije, logike i etike

"U pozitivnom okruženju, uz toleranciju i razumijevanje, učimo upoznavati sebe i postajemo bolji..."

e-adresa: ivana.svogor-kovacic@skole.hr

Karla Tuđan, nastavnica engleskog i španjolskog jezika

"With languages, you are at home anywhere." - Edmund de Waal

e-adresa: karla.semiga@skole.hr

Marija Kolačko, spremačica

Skip to content